X Men // A mutánsok köztünk élnek.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ön nincs belépve. Kérjük, jelentkezzen be vagy regisztráljon

Marie d'Ancanto "Vadóc"

Go down  Üzenet [1 / 1 oldal]

1Marie d'Ancanto "Vadóc" Empty Marie d'Ancanto "Vadóc" Pént. Jún. 10, 2011 5:29 pm

Admin


Admin

Név: Marie d'Ancanto
Becenév: Rouge, Vadóc
Kor: 25
Születési hely: Missisipi
Születési idő: 1985. Április 10
Nem: nő
Faj: mutáns
Foglalkozás: Szabadúszó művész/tanuló
Csoport: X-men
Család:
Owen (apám,elhunyt)
Priscilla (anyám, elhunyt),
Carrie (nagynénje),
Raven Darkholme (Rejtély, nevelőanyám),
Kurt Wagner (Árnyék, mostohatestvérem)
Irene Adler (Sors, nevelőanyám, elhunyt)

Különleges képesség: Ha bárkihez hozzáérek annak elszívom a tudatát és a képességét amit fel is tudok használni

Jellem: Sajnos az életemben lett törés után(előtörténetemben olvashatsz róla) megváltoztam...azt hiszem. Egész boldog vagyok és kiegyensúlyozott. Sokat nevetek, bár könnyen esek "mély pontra" amikor az emlékek előbukkannak. Nehezen élem meg, hogy nem teremthetek fizikai kapcsolatot senkivel, de kezdem megszokni

Külső megjelenés: Stílusban a "bakancsosok" körét boldogítom de már sokkal szolidabban mint kamasz koromban. Két fehér tincsemet meghagytam az alapból barna, hullámos hajamban ami most már a fenekemig ér. Barna szemem van. Sminkelésért nem vagyok oda, de egy alap natúrt mindig teszek fel.

Előtörténet:
Egy áprilisi napon jöttem világra; az anyakönyvem szerint. Ugyan is nem emlékszem rá. Nem emlékszem a gyermekkoromra, hogy hol nőttem fel, kik a barátaim vagy kik a családom.
Az első emlékem, hogy egy fiúnál...khm...férfinál ébredtem fel. A neve Remy. Ő segített nekem amíg lábadoztam; bár igaz ami igaz, hogy soha nem jött orvos. Segített megtanítani a képességemet használni és segített boldog lenni. Nem erőltette soha azt, hogy emlékezzek esetleg, sőt...mintha nem akarná, hogy emlékezzek...
Miután sétálni tudtunk nyakunkba vettük a világot. Már itthon egyértelmű volt, hogy Franciaországba költözünk, hiszen mind a ketten imádtuk. Itt indult el a művészi pályafutásom és egyben a bonyodalmak. Összekeveredett egy lánnyal a neve valami Raven vagy mi volt. Tisztán láttam őket együtt, Rem még is meg akarta magyarázni, hogy "köztük nem történt semmi". Egyik éjszaka egy levelet hagyva hátra visszautaztam. Egy pincérnői állást kaptam az egyik kamion szállóban. Itt dolgozok mikor éppen nem festek...vagy rajzolok. Igazából már közel sem vagyok olyan boldog mint egy fél évvel ezelőtt, hiszen nincs az életemben Ő aki segített...Már megbántam, hogy ott hagytam de ugye ce la vie. Most mikor időm engedi a régi életem darabkáit próbálom összerakosgatni. Annyit tudok, hogy van egy mostohatestvérem...valahol...nem tudom a nevét, vagy hány éves, szóval nagy munka lesz előkeríteni

Háziállat, barát/barátnő: nincs

https://x-men.hungarianforum.net

Vissza az elejére  Üzenet [1 / 1 oldal]

Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.